O mně


pro vás...

Můj příběh

"Jdi za hlasem svého srdce..." Tak by se dal nazvat můj příběh a dnes už i životní filozofie. "To bych moc chtěla dělat!", křičela touha celou mou osobností, když jsem zažila před mnoha lety svoje první školení v roli účastníka a nadšeně sledovala činnost lektora. Jak jinak, vstoupilo do toho ego, které začalo sypat argumenty, proč to nejde. Neuměla jsem ještě naslouchat svému vnitřnímu hlasu a tak ego vyhrálo. Dnes už dávno vím, že se ozývalo srdce a především talent, který se chtěl uplatnit. Uběhlo pár let, postupovala jsem na manažerských pozicích přes obchod, marketing až po obchodní ředitelku v nadnárodní společnosti. Činnost mě bavila, cíle jsem plnila, přesto jsem cítila, že mi něco chybí... Co mi chybí, mi došlo ve chvíli, kdy jsem dostala příležitost podílet se na založení vzdělávacího oddělení v nadnárodní firmě. Školit, učit sebe i druhé, trénovat, rozvíjet skupiny i jednotlivce.  To už zbýval jen malý krok od vzniku naší vzdělávací firmy THE BEST TEAM, kterou jsme s manželem založili před 20 lety. 


Dalším významným milníkem na mé lektorské a především životní cestě bylo uvědomění, že jsem velmi orientovaná na výsledky, cíle, výkony a opět cítím, že něco postrádám. Po deseti letech velmi aktivní lektorské činnosti jsem stála krok před syndromem vyhoření. Dávala jsem energii druhým, ale na sebe jsem zapomínala. Potřebovala jsem zastavit. Slyšet jsem to však rozhodně nechtěla a tak přišlo silné uvědomění v podobě malého klíštěte, které mě na půl roku vyřadilo z provozu. Opravdu silný milník, jenž zpětně vnímám jako dar, který mi umožnil změnit pohled na život, na harmonii, na smysl života, na činnost, kterou dělám, na sebe-rozvoj a rozvoj druhých. Milník, který mi umožnil odhalit velkou vnitřní sílu, kterou v sobě máme.


Začala jsem člověka a jeho možnosti rozvoje vnímat daleko komplexněji, celostně, co mi přineslo do života  nové firemní klienty, kteří vnímají své zaměstnance jako nejcennější kapitál a chtějí rozvíjet jejich jedinečnost,  talenty, silné stránky a rovněž jejich spokojenost. Zároveň do mého světa vstoupil o mnoho intenzivněji koučink, kterému jsem se sice věnovala i dříve, avšak okrajově. Před deseti lety jsem se začala intenzivně věnovat rozvoji jednotlivců v roli Mindset koučky, kdy pomáhám klientům s nastavením mysli. Pracujeme především s myslí, která dokáže být skvělým parťákem, ale i "mistrem světa v hodu klacků pod nohy" na naší cestě životem. A je to naše vlastní rozhodnutí, kterou verzi budeme posilovat.  Asi tušíte, kterou  verzi posilujeme s klienty společně :-)


Neustále zvědavá a neustále se učící. Velmi vděčná za to, že mohu dělat to, co mě nesmírně baví a naplňuje. Vděčná za všechny životní kotrmelce, které mě posunuly dopředu. Lektorka s 20-letou praxí plnou skvělých zážitků získaných při rozvoji skupin. Mindset koučka, vděčná za to, že se mohu podílet na změně nastavení mysli mých klientů. Vděčná za to, že mohu pomáhat.  

PAVLÍNA PELCOVÁ - Kvalifikovaná lektorka vzdělávání dospělých, certifikace AIVD, Univerzita Komenského a certifikovaná mindset koučka -  certifikace Mindset Coach®, 20 let praxe ve vzdělávání dospělých, 10 let praxe v koučování. Zakladatelka a spolumajitelka vzdělávací společnosti THE BEST TEAM s.r.o.  

Pomáhám

POMÁHÁM FIRMÁM ROZVÍJET TO NEJCENNĚJŠÍ, CO VE FIRMĚ MAJÍ - JEJICH ZAMĚSTNANCE

  1. Připravuji a realizuji školení, tréninky a workshopy pro firemní týmy. Rozvíjím to nejcennější, co firmy mají - jejich lidi. Pomáhám nejen posílit jejich kompetence, ale i spokojenost a harmonii v jejich životech.
  2. Spolupracuji s firmami při zavádění změn či nových projektů anebo např. při změně firemního klimatu. Někdy to nazývám, že pomáhám spojit dvě bubliny - zaměstnavatele a zaměstnance :-)
  3. Spolupracuji při rozvoji jednotlivců formou koučování. Pomáhám lidem najít a zacílit své talenty, svůj potenciál, zvládnout pracovní i životní změny a získat nový pohled a nové možnosti řešení na různé pracovní a mnohdy i životní situace...

Moje specializace

Při spolupráci s klienty využívám svoje mnohaleté zkušenosti z manažerských pozic a dvacetileté zkušenosti s rozvojem firemních týmů a jednotlivců, co propojuji s největším základem a tím je vášeň pro činnost, kterou dělám. A to je i mým cílem a filozofií, pomáhat lidem k tomu, aby šli za hlasem svého srdce, protože tam mají schované talenty. Talenty, které jen čekají na odhalení a přetavení na silné stránky. Talenty, které pomáhají naprosto přirozeně dosáhnout úspěchu nejen v pracovním, ale i osobním životě. Souzním s tím, že "Každý človek je génius, jen o tom neví..."

ŠKOLENÍ / TRÉNINKY

  • LEADERSHIP - vlastní leadership - aneb nejdřív vybuduj sebe a až potom můžeš úspěšně řídit tým
  • VEDENÍ LIDÍ - praktické kroky při vedení lidí, které opravdu fungují
  • KOMUNIKACE A VZTAHY - nezbytné základy nejen pro obchodní a manažerský život
  • OBCHODNÍ KOMUNIKACE - aneb přístup je o mnoho účinnější než postup
  • HARMONIE - rovnováha mezi pracovním a osobním životem 

více informací o trénincích


FIREMNÍ KOUČINK

  • koučink manažerů či budoucích manažerů např. v rámci programu Talent management

OSOBNÍ KOUČINK

  • pomoc při zvládnutí změn, odhalení potenciálu, získání nového pohledu a nových možnostÍ při řešení různých pracovních i životních situací