20 let praxe ve vzdělávání dospělých, 12 tisíc absolventů kurzů, školení, seminářů či koučinku, více než 100 firemních klientů. Tolik řeč čísel... Užívám si to, co dělám a dělám to, co mě nesmírně baví a naplňuje. Tolik řeč emocí... Lektorka a koučka, vášnivá čtenářka, sběratelka nových informací a praktických zkušeností. Tolik něco málo o ...

Před více než 20 lety jsme založili s manželem vzdělávací společnost THE BEST TEAM s.r.o., která se specializuje na firemní školení, tréninky a koučink. Měli jsme tu čest vzdělávat a podílet se na rozvoji stovek firemních skupin v oblasti komunikace, prodeje, manažerských dovedností i seberozvoje.

Během své dlouholeté praxe jsem měla možnost zadefinovat, o jaké informace během školení mají účastníci největší zájem a co absolventi nejčastěji úspěšně aplikují v praxi. Ty se staly základem pro vytvoření živých webinářů pro firemní týmy, kde se o opravdu fungující tipy, nástroje a příklady z praxe z účastníky dělíme. Díky tomu, že se jedná o živé vysílání, přizpůsobujeme každý webinář skupině, pro kterou je určený. Tím maximalizujeme využitelnost webináře v praxi :-)

Vaši zaměstnanci nemusí absolvovat několikadenní školení či kurzy, ani nemusí ve svém seberozvoji zaostávat, ba naopak. Mají možnost z pohodlí domova či kanceláře získat nejlepší tipy z oblasti komunikace, seberozvoje, vedení lidí či prodeje prostřednictvím živého webináře. 

Vyberte si z nabídky živých webinářů, s radostí vám k jejich realizaci poskytnu další informace. Domluvte si osobní či online schůzku.