20 let praxe ve vzdělávání dospělých, 12 tisíc absolventů kurzů, školení, seminářů či koučinku, více než 100 firemních klientů. Tolik řeč čísel... Užívám si to, co dělám a dělám to, co mě nesmírně baví a naplňuje. Tolik řeč emocí...

Pro ty zvídavější ještě pár informací s radostí přidám :-) 

Věnovat se činnosti, která mě úžasně baví 20 let, považuji za dar, za který jsem velmi vděčná. Naprosto živě si pamatuji na svoje první firemní školení, kterého jsem se kdysi účastnila, kdy jsem fascinovaně sledovala lektora a celou svojí bytostí cítila, že tuto činnost chci vykonávat. Tehdy jsem  myšlenku zahnala s tím, že je to pro mě něco nedosažitelného. Dnes už vím, že se tehdy ozývalo srdce a moje talenty, které se chtěly naplno projevit. Jen na to nebyl ještě ten správný čas. A tak mě osud zavál na pozice obchodní manažerky, následně brand manažerky až po obchodní ředitelku v mezinárodní společnosti... A přišla nabídka - podílet se na založení vzdělávacího oddělení. Karty byly rozdány, srdce zajásalo a jasně, ani chvilku jsem neváhala. 

Následoval další krok, ke kterému mě srdce postrčilo a to založit si vzdělávací firmu a školit i jiné společnosti. A tak se zrodila vzdělávací společnost THE BEST TEAM s.r.o., kterou jsme založili v roce 2001 s manželem, který je rovněž lektorem. Svoje vzdělání jsem postupně doplnila o studium andragogiky a koučinku a propojila znalosti s praktickými zkušenostmi do vzdělávacích aktivit, které absolventi mnohokrát nazvali "Trénink se srdcem". Proč se srdcem? Protože naše vzdělávací aktivity propojují vědomosti s emocemi a se zážitkem. Vím na vlastní kůži, jaké to je využívat svoje silné stránky, jak je to nádherné vykonávat činnost, která mě baví a to samé chceme dopřát i účastníkům našich vzdělávacích aktivit. Jsem přesvědčena, že každý člověk dostal do vínku svoje talenty a dary, jen o nich mnohdy neví, někdy jsou dovedně skryté. A tak se při práci se skupinami či jednotlivci zaměřujeme nejen na získání nových znalostí či dovedností, ale zároveň na poodhalení, někdy i přímo na objevení pokladu, který v sobě mají - svoje talenty, které mohou využít a proměnit v silné stránky. Mnohdy je to jen o změně úhlu pohledu, ke kterému inspirujeme - nehledat jen venku, ale objevit poklad, který se skrývá uvnitř nás.

A protože se již mnoho let řídím Čtyřmi dohodami od Dona Miguela Ruize - svoji činnost vykonávám tak nejlépe jak dovedu, s plným nasazením a se srdcem na dlani - jdu účastníkům našich rozvojových aktivit naplno příkladem. Ať dělám jakoukoliv činnost, dělám jí naplno a užívám si jí.

I díky tomu se k nám naši klienti opakovaně vrací, dlouhodobě spolupracují a posouvají si náš kontakt  mezi sebou. Jsem za tato osobní doporučení mezi klienty velmi vděčná, protože je považuji ze nejúčinnější a nejspolehlivější reklamu. Děkuji všem klientům, že máme tu čest podílet se na rozvoji jejich zaměstnanců...

Vyberte si z nabídky živých webinářů, s radostí vám k jejich realizaci poskytnu další informace. Domluvte si osobní či online schůzku.